Termín nejbližšího denního kurzu:

14.1. - 22.1. + 28.1. - 5.2. + zk. 5.3.2017 - OBSAZENO

4.3. - 12.3. + 18.3. - 26.3. + zk. 23.4.2017 - volná místa

 

 

Číslo účtu: 271589910/0300
Variabilní symbol: datum svého narození ve formátu DDMMRRRR (Den, Měsíc, Rok)
IBAN: CZ05 0300 0000 0002 7158 9910
SWIFT: CEKOCZPP

 • Jani Vaníčková
  Vsichni, kteri vybirate jaky trenersky kurz vybrat, jednoznacne doporucuji Trenerskou skolu Olympia!!! Za me maximalni doporuceni. Kurz byl jeste lepsi nez jsem ocekavala. Nejvice casu jsme stravili s Matejem Hanakem, kteremu bych chtela jeste jednou podekovat za jeho skvely pristup. Ostatne jako vsem lektorum! Moc hezky vse vysvetluji a ochotne odpovidaji na vsechny dotazy 🙂 Hodne jsme se toho naucili, dozvedeli a muzu rict, ze z kurzu vychazeji opravdovy treneri. Velke plus byla i prijemna atmosfera,ktera nas celym kurzem provazela. Mooc rada budu na tento kurz vzpominat! (Y) 🙂
 • Aninka Mejtska
  Úžasně strávený čas se skupinou báječných lidí, kteří vědí, co je baví a dělají to rádi!! Nejenže jsme se sešli jako skvělá skupinka nadšenců a mohli jsme se cele úžasné tri týdny věnovat jen tomu, co nas zajímá, ale vedl nas i prima tým zkušených lektorů - konretni poděkování Matějovi Hanákovi, s kterým jsme strávili nejvíce času � a za me velký dík a respekt Tomášovi Novotnému za jeho lekce výživy, které cely tento kurz vynesly na absolutní špičku. Bylo pro me cti byt v jednom z prvních kurzu, v kterých Tomáš přednášel výživu!! ���� Jako bonus jsem se jeste zúčastnila semináře o ketogenni diete, který byl opravdu velmi zajímavý a poučný a všem bych ho urcite doporučila ��
 • Michal 'tOsi' Kubrycht
  Před kurzem jsem nevěděl kam jdu, vybral jsem školu podle intuice a šel. Na uvodní hodině jsem se ujistil, že mě intuice nezklamala a já byl na správném místě. Poznal jsem zde skvělou bandu lidí a lektorů. Studium jsem si užil, hodiny byli vedeny profesionálně s otevřenou myslí a s rodinným přístupem. Lektoři a celý tým lidi zde je vlídny, vstřicný, mají velký přehled a pestrost informací, pomohou když je potřeba, a taky nic nedají zadarmo a to se mi líbí. Člověk musí máknout a zasloužit si to:). Děkuji celému týmu za vše. A mé doporučení? Určitě to za to stojí :). Přeji hodně úspěchu všem, kteří vstoupí na kurzy a také lektorům a celému týmu.
 • Lenka Mottlova
  Děkuji Matějovi Hanákovi za velmi příjemný den, který jsem strávila na hodinách praktické výuky v Trenérské škole Olympia. Jsem absolventka Trenérské školy Petra Stacha, odkud Matěje znám. Jeho odborný a profesionální přístup ke studentům, budoucím trenérům, je na velmi vysoké úrovni a přesvědčil mě, že tato škola opravdu navazuje na sportovní myšlenku Petra Stacha.

Pavola Jablonického můžete osobně potkat jako lektora na každém kurzu Trenérské školy Olympia

 • Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu v Bratislavě, obor - Kulturistika, silový trojboj a fitness
 • Trenér I. třídy
 • 2 x mistr světa
 • 6 x účast na Olympii
 • Vítěz několika soutěží IFBB PRO
 • legenda československé a světové kulturistiky

Více informací o Pavolu Jablonickém

Facebook Jablonický

jablo 7 jablo 6 Jablo 1

Pro koho je kurz určen

Je Vaše zaměstnání nudné a toužíte po změně? Máte rádi sport a chcete, aby Vaše práce byla zároveň Vašim koníčkem? Využijte této jedinečné příležitosti a staňte se Instruktorem fitness. Nabízíme Vám profesionální kurz „Instruktor fitness”, který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, v celkovém rozsahu 150 výukových hodin.
Instruktor fitness instruuje návštěvníky fitcentra, jak používat cvičební pomůcky a přístrojové vybavení fitcentra. Obvykle pracuje jako zaměstnanec fitcentra, případně jako OSVČ na živnostenský list. Profesionální kurz „Instruktor fitness”, je určen pro zájemce s cílem stát se profesionálním trenérem, nebo nadšence sportu, kteří využijí získané informace a dovednosti pro vlastní přípravu a zlepšení zdravotního stavu nebo kondice. Kurz můžou absolvovat osoby starší 15 let a trenérskou činnost smí vykonávat absolventi starší 18 let.

 

Uplatnění

Po úspěšném absolvování kurzu „Instruktor fitness“ absolventi získají osvědčení s celostátní i mezinárodní platností, které je podkladem pro získání živnostenského listu na provozování činnosti instruktora fitness. Absolventi kurzu jsou připraveni na práci v posilovnách, wellness centrech a hotelových či lázeňských fitness centrech a jiných sportovních či rekondičních zařízeních.

IMG_20160502_105047 IMG_20160502_105420 IMG_20160502_105036 IMG_20160502_112610 IMG_20160503_122459 IMG_20160504_100533

Rámcový obsah kurzu

Trenérská škola OLYMPIA formou interaktivní výuky školí zájemce na základě know how a zkušeností dlouholetého spolupracovníka a kamaráda Petra Stacha, mistra Evropy v kulturistice.

Výuka je rozdělená do dvou bloků : PRAXE + TEORIE

Praktická část výuky se skládá z pestrého a rozsáhlého zásobníku cviků (přes 300 cviků), kde lektor odborně popíše správné technické provedení cviku, cvik předvede a studenti mají možnost si cvik zkusit pod dohledem lektora. Do praktické části výuky je dále zařazen strečink, kompenzační cvičení, diagnostika, regenerace, 1. pomoc, základy masáží, kaliperační měření podkožního tuku, měření obvodů, procvičování a uplatňování znalostí z pedagogiky, psychologie, metodiky a praxe v práci s klientem pod vedením lektora.

Praktická část výuky je celkem v rozsahu 52,5 hodin.

Teoretická část výuky se skládá z anatomie lidského těla, která je základem pro lepší porozumění pohybové mechaniky lidského těla a tím zajištění zdravého pohybu. Studenti získají vzdělání z teorie a metodiky tvarování a posilování lidského těla. Podstatná část výuky je věnována výživě a tvorbě jídelníčku na míru, kde si studenti zkusí vypočítat energetický výdej, dle potřeb klienta zvolí potřebný energetický příjem a sestaví jídelníček za pomocí různých metod jako například sacharidové vlny, dělená strava, stravní doplňky a apod.  Důležitou součásti výuky je také psychologie a pedagogika, kterou každý trenér potřebuje pro práci s klientem a konzultace seminární práce.

Teoretická část výuky je celkem v rozsahu 97,5 hodin.

 • Anatomie lidského těla – nezbytné pro pochopení pohybové mechaniky a správného provedení cviku, diagnostiky a práci s klientem během rekonvalescence, volbu vhodných cviků
 • Pestrý zásobník cviků – přes 300 cviků na všechny svalové partie včetně detailního popisu, ukázky a zkoušení pod dohledem lektora
 • Cvičení s vahou vlastního těla a za pomoci balančních pomůcek (bosu, gymball, overball, …)
 • Cvičení na posilovacích strojích – průvod posilovacími stroji, jejich nastavením a správným použitím
 • Výživa – zásady správné výživy, suplementace
 • Metodika a teorie posilování a tvarování těla
 • Psychologie a pedagogika – komunikace s klientem
 • Regenerace a strečink

 

Výhody pro absolventy Trenérské školy Olympia

Možnost nákupu stravních doplňků od renomovaných firem ATP, MegaPro, Metabolic Optimum se slevou 50 % a Lion Nutrition se slevou 40 až 50 %. Těmi mohou potěšit sebe i své klienty. Využijte této jedinečné nabídky, staňte se Instruktorem fitness a získejte práci, která bude i vaším koníčkem!

Zvýhodněný vstup do fitcentra AXAGYM Praha ceně 750 Kč/měsíc nebo roční permanetku za 7500 Kč

slevy 20 % na oblečení firmy GENERAL SPORT - UNDER ARMOUR

slevu 25% na veškeré služby Centra Bělěhradská

slevu 10% na kurzy Nutris ® – kurzy a semináře o výživě

.....a další výhody

slevová karta ATP 1