Termín nejbližšího denního kurzu:

3.9. + 11.9. - 17.9. - 25.9. + zk. 23.10.2016 - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

Číslo účtu: 271589910/0300
Variabilní symbol: datum svého narození ve formátu DDMMRRRR (Den, Měsíc, Rok)
IBAN: CZ05 0300 0000 0002 7158 9910
SWIFT: CEKOCZPP

 • Lukas Piskac
  I přez těžkosti loňského roku (přejmenování školy po "odchodu" zakladatele Petra Stacha) si škola zachovala vysoký standard lektorů a instruktorů. Probíraná témata jsou velmi dobře zpracována a prezentována. Studijní materiály jsou pefektní a praxe ve fitku odborně vedená. Příjemné zpestření výuky v podobě dne s Pavolem Jablonickým je další bonus. Výživová část jde pěkně od základů pro správné sestavení jídla pro všechny varianty (hubnutí a nabírání). Prostě pecka!!! A jak by řekl nejmenovaný instruktor školy: "NO STRESS!" Všem ve trenérské škole chci poděkovat za profesionální a kamarádský (rodinný) přístup.
 • Pavlina Polakova
  Dekuju super tymu, ktery mi dopomohl k osvedceni instruktora kondicniho posilovani. Neskutecne profi pristup, nespocet materialu a informaci! Diky trenerskemu kurzu jsem READY TO GO :) Obdiv a poklona! Jste uzasny, skvely a u me jste jednicka! Drzim palce skole i lektorum a jeste jednou moc moc diky!
 • David Bára Schubertovci
  Chtěl bych tímto poděkovat Trenérské škole Olympia za skvěle odvedenou práci. Díky rozmanitým tématům jsem se dozvěděl mnoho informací týkající se fitness problematiky. Učitelé a trenéři jsou všichni profesionálové a podle toho také hodiny vypadaly. Vždy převládala pozitivní atmosféra a do školy jsem se dokonce i těšil. ;)
 • Mirek Šimi
  Velké díky všem. Kvalitní škola kde jsem poznal mnoho super lidiček a díky tomu super parta,pohoda a legrace. Skvělý lektoři (Hanák,Kocourková,Šáda,Jánoška)kteří rozhodně vědí o čem mluví. Absolutní profesionálové s lidským přístupem. Celková praxe byla velmi přínosná. Vždy nám lektorem bylo zodpovězeno vše na co jsme se ptali a měl s námi velkou trpělivost. Předal nám mnoho zkušeností a kvalit. Velká spokojenost a všem moc děkuji. Vždy se se všemi velmi rád setkám a budu se vždy rád vracet. Sice je škola dosti náročná,ale velmi kvalitní a odcházejí z této školy velmi kvalitní trenéři. Tak ještě jednou VELKÝ DÍK!!! :-) Všem moc děkuji a držím palce ať škola vzkvétá.
 • Šárka Rychetská
  Rada bych touto cestou, po uspesnem dokonceni kurzu, podekovala za perfektni prubeh a atmosferu celeho kurzu a to jmenovite, Matej Hanak Hulk Michal Šáda, Mgr. Pavle Kocourkove, panu Janoskovi, Pavolu Jablonickemu, a vubec vsem, co nas trpelive provedli celym kurzem! Vzkaz vsem budoucim trenerum teto skoly: Tato skola pokracuje v odkazu pana Petra Stacha, a na vyuce je to hodne znat. Latka je hodne vysoko! Z kurzu vyjdete nabiti jak teoretickymi, ale predevsim praktickymi znalostmi. Certifikaty nenabydete vubec lehce, ale o to jde, aby jste po kurzu neco umeli a nemuseli se stydet se teto zodpovedne praci venovat. A za to opravdu velke diky vsem!!! V neposledni rade se potkate se super lidmi, spoluzaky, a predevsim vite, ze se na ne muzete kdykoliv obratit i po ukonceni kurzu, a to je ten nejvetsi bonus! Moc, moc diky, stalo to za to. Šárka Rychetská
 • Vikomt de Valmont
  Nejlepší volba, kterou jsem mohl udělat pro získání trenérského vzdělání. Výuka podložena letitými zkušenostmi a propracovaným systémem předkládání poznatků. Nikdo z vyučujících se neopírá jen o nastudované informace, ale poskytují pohled i ze soukromé praxe. V případě potřeby neváhají zodpovědět jakýkoliv dotaz či poskytnout pomoc při řešení daného problému. Pokud má navíc člověk možnost studovat s takovou skupinou lidí, jak tomu bylo v mém případě, tak není dále co řešit. Už jen proto, že nebyl den, aby se nenašla spousta důvodů k zasmání. HLEDÁTE-LI KVALITU, ZVOLTE BEZ DALŠÍHO PŘEMÝŠLENÍ PRÁVĚ TRENÉRSKOU ŠKOLU OLYMPIA. Oni vědí, o čem mluví, a vy budeme mít k dispozici to nejlepší, z čeho lze čerpat v rámci pozdější soukromé praxe.

Pavola Jablonického můžete osobně potkat jako lektora na každém kurzu Trenérské školy Olympia

 • Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu v Bratislavě, obor - Kulturistika, silový trojboj a fitness
 • Trenér I. třídy
 • 2 x mistr světa
 • 6 x účast na Olympii
 • Vítěz několika soutěží IFBB PRO
 • legenda československé a světové kulturistiky

Více informací o Pavolu Jablonickém

Facebook Jablonický

jablo 7 jablo 6 Jablo 1

Pro koho je kurz určen

Je Vaše zaměstnání nudné a toužíte po změně? Máte rádi sport a chcete, aby Vaše práce byla zároveň Vašim koníčkem? Využijte této jedinečné příležitosti a staňte se Instruktorem fitness. Nabízíme Vám profesionální kurz „Instruktor fitness”, který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, v celkovém rozsahu 150 výukových hodin.
Instruktor fitness instruuje návštěvníky fitcentra, jak používat cvičební pomůcky a přístrojové vybavení fitcentra. Obvykle pracuje jako zaměstnanec fitcentra, případně jako OSVČ na živnostenský list. Profesionální kurz „Instruktor fitness”, je určen pro zájemce s cílem stát se profesionálním trenérem, nebo nadšence sportu, kteří využijí získané informace a dovednosti pro vlastní přípravu a zlepšení zdravotního stavu nebo kondice. Kurz můžou absolvovat osoby starší 15 let a trenérskou činnost smí vykonávat absolventi starší 18 let.

 

Uplatnění

Po úspěšném absolvování kurzu „Instruktor fitness“ absolventi získají osvědčení s celostátní i mezinárodní platností, které je podkladem pro získání živnostenského listu na provozování činnosti instruktora fitness. Absolventi kurzu jsou připraveni na práci v posilovnách, wellness centrech a hotelových či lázeňských fitness centrech a jiných sportovních či rekondičních zařízeních.

IMG_20160502_105047 IMG_20160502_105420 IMG_20160502_105036 IMG_20160502_112610 IMG_20160503_122459 IMG_20160504_100533

Rámcový obsah kurzu

Trenérská škola OLYMPIA formou interaktivní výuky školí zájemce na základě know how a zkušeností dlouholetého spolupracovníka a kamaráda Petra Stacha, mistra Evropy v kulturistice.

Výuka je rozdělená do dvou bloků : PRAXE + TEORIE

Praktická část výuky se skládá z pestrého a rozsáhlého zásobníku cviků (přes 300 cviků), kde lektor odborně popíše správné technické provedení cviku, cvik předvede a studenti mají možnost si cvik zkusit pod dohledem lektora. Do praktické části výuky je dále zařazen strečink, kompenzační cvičení, diagnostika, regenerace, 1. pomoc, základy masáží, kaliperační měření podkožního tuku, měření obvodů, procvičování a uplatňování znalostí z pedagogiky, psychologie, metodiky a praxe v práci s klientem pod vedením lektora.

Praktická část výuky je celkem v rozsahu 52,5 hodin.

Teoretická část výuky se skládá z anatomie lidského těla, která je základem pro lepší porozumění pohybové mechaniky lidského těla a tím zajištění zdravého pohybu. Studenti získají vzdělání z teorie a metodiky tvarování a posilování lidského těla. Podstatná část výuky je věnována výživě a tvorbě jídelníčku na míru, kde si studenti zkusí vypočítat energetický výdej, dle potřeb klienta zvolí potřebný energetický příjem a sestaví jídelníček za pomocí různých metod jako například sacharidové vlny, dělená strava, stravní doplňky a apod.  Důležitou součásti výuky je také psychologie a pedagogika, kterou každý trenér potřebuje pro práci s klientem a konzultace seminární práce.

Teoretická část výuky je celkem v rozsahu 97,5 hodin.

 • Anatomie lidského těla – nezbytné pro pochopení pohybové mechaniky a správného provedení cviku, diagnostiky a práci s klientem během rekonvalescence, volbu vhodných cviků
 • Pestrý zásobník cviků – přes 300 cviků na všechny svalové partie včetně detailního popisu, ukázky a zkoušení pod dohledem lektora
 • Cvičení s vahou vlastního těla a za pomoci balančních pomůcek (bosu, gymball, overball, …)
 • Cvičení na posilovacích strojích – průvod posilovacími stroji, jejich nastavením a správným použitím
 • Výživa – zásady správné výživy, suplementace
 • Metodika a teorie posilování a tvarování těla
 • Psychologie a pedagogika – komunikace s klientem
 • Regenerace a strečink

 

 
 

Výhody pro absolventy Trenérské školy Olympia

Možnost nákupu stravních doplňků od renomovaných firem ATP, MegaPro, Metabolic Optimum se slevou 50 % a Lion Nutrition se slevou 40 až 50 %. Těmi mohou potěšit sebe i své klienty. Využijte této jedinečné nabídky, staňte se Instruktorem fitness a získejte práci, která bude i vaším koníčkem!

Zvýhodněný vstup do fitcentra AXAGYM Praha ceně 750 Kč/měsíc nebo roční permanetku za 7500 Kč

slevy 20 % na oblečení firmy GENERAL SPORT - UNDER ARMOUR

slevu 25% na veškeré služby Centra Bělěhradská

slevu 10% na kurzy Nutris ® – kurzy a semináře o výživě

.....a další výhody

slevová karta ATP 1