Termín:

20.1.- 28.1. + 3.2.- 11.2. + zk. 11.3.2018 - obsazeno

10.3. - 18.3. + 24.3. - 1.4. + zk. 29.4.2018 - volná místa

 

 

Číslo účtu: 271589910/0300
Variabilní symbol: datum svého narození ve formátu DDMMRRRR (Den, Měsíc, Rok)
IBAN: CZ05 0300 0000 0002 7158 9910
SWIFT: CEKOCZPP

PROMO VIDEO


 • Hodnocení: 5 z 5
  Lepší školu jsem si vybrat nemohla. Skvělý lidi, co spoustu naučí:) až je člověku líto, že kurz končí � moc děkuji!

 • Hodnocení: 5 z 5
  Pět hvězd je pro trenérskou školu Olympia málo. A kdyby byla možnost dát deset hvězd, tak dám dvanáct. Studium trenéského kurzu naprosto skvělé. Všichni lektoři svým přístupem a znalostmi zcela naplňují výbornou pověst, která tuto školu předchází. A dle mého názoru, není lepší místo, kde získat znalosti v tomto odvětví... Obrovské díky všem, kteří se na kurzu podíleli.

 • Hodnocení: 5 z 5
  O trenérské škole Olympia jsem se dozvěděl již v minulosti od kamaráda. Pár let jsem sledoval aktivitu této stránky a v konečném rozhodnutí jsem se přihlásil ke studiu. Neodradilo mě ani to, že bydlím na opačné straně republiky. Jakožto aktivní sportovec preferující tvrdý trénink před pouhým zvednutím nebo konáním "něčeho", volím proto i profesionální přístup školy před zbytečným utrácením financí na školách, kde se stanete trenérem jednoduše. Zvolil jsem tedy tuto školu. Člověk se v životě musí neustále posouvat a učit se novým dovednostem, aby byl neustále v přehledu světového dění. Rád se zúčastním dalších připravovaných kurzů. Děkuji

 • Hodnocení: 5 z 5
  Učebny prostorné, pohodlné a útulné, skvělá dostupnost MHD a restaurace, fitness velice dobře vybaveno, též s MHD blízko a restaurací poblíž. Lektoři výborní, vstřícní, náplň kurzu perfektní. Za mě number one.

 • Hodnocení: 5 z 5
  Dobrý den. Chci poděkovat všem učitelům trenérské školy Olympia. Je to opravdu odborníky svého děla. Jsem užila příjemné období. Všichni byli vždycky vstříční, milí. Vždycky pomohou, poradí, podpoří. Příjemná domácí atmosféra. DOPORUČUJI !!! Těším se na další kurzy. Děkuji vam.

Pavola Jablonického můžete osobně potkat jako lektora na každém kurzu Trenérské školy Olympia

 • Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu v Bratislavě, obor - Kulturistika, silový trojboj a fitness
 • Trenér I. třídy
 • 2 x mistr světa
 • 6 x účast na Olympii
 • Vítěz několika soutěží IFBB PRO
 • legenda československé a světové kulturistiky

Více informací o Pavolu Jablonickém

Facebook Jablonický

Pro koho je kurz určen

Je Vaše zaměstnání nudné a toužíte po změně? Máte rádi sport a chcete, aby Vaše práce byla zároveň Vašim koníčkem? Využijte této jedinečné příležitosti a staňte se Instruktorem fitness. Nabízíme Vám profesionální kurz „Instruktor fitness”, který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, v celkovém rozsahu 150 výukových hodin.
Instruktor fitness instruuje návštěvníky fitcentra, jak používat cvičební pomůcky a přístrojové vybavení fitcentra. Obvykle pracuje jako zaměstnanec fitcentra, případně jako OSVČ na živnostenský list. Profesionální kurz „Instruktor fitness”, je určen pro zájemce s cílem stát se profesionálním trenérem, nebo nadšence sportu, kteří využijí získané informace a dovednosti pro vlastní přípravu a zlepšení zdravotního stavu nebo kondice. Kurz můžou absolvovat osoby starší 15 let a trenérskou činnost smí vykonávat absolventi starší 18 let.

 

Uplatnění

Po úspěšném absolvování kurzu „Instruktor fitness“ absolventi získají osvědčení s celostátní i mezinárodní platností, které je podkladem pro získání živnostenského listu na provozování činnosti instruktora fitness. Absolventi kurzu jsou připraveni na práci v posilovnách, wellness centrech a hotelových či lázeňských fitness centrech a jiných sportovních či rekondičních zařízeních.

IMG_20160502_105047 IMG_20160502_105420 IMG_20160502_105036 IMG_20160502_112610 IMG_20160503_122459 IMG_20160504_100533

Rámcový obsah kurzu

Trenérská škola OLYMPIA formou interaktivní výuky školí zájemce na základě know how a zkušeností dlouholetého spolupracovníka a kamaráda Petra Stacha, mistra Evropy v kulturistice.

Výuka je rozdělená do dvou bloků : PRAXE + TEORIE

Praktická část výuky se skládá z pestrého a rozsáhlého zásobníku cviků (přes 300 cviků), kde lektor odborně popíše správné technické provedení cviku, cvik předvede a studenti mají možnost si cvik zkusit pod dohledem lektora. Do praktické části výuky je dále zařazen strečink, kompenzační cvičení, diagnostika, regenerace, 1. pomoc, základy masáží, kaliperační měření podkožního tuku, měření obvodů, procvičování a uplatňování znalostí z pedagogiky, psychologie, metodiky a praxe v práci s klientem pod vedením lektora.

Praktická část výuky je celkem v rozsahu 52,5 hodin.

Teoretická část výuky se skládá z anatomie lidského těla, která je základem pro lepší porozumění pohybové mechaniky lidského těla a tím zajištění zdravého pohybu. Studenti získají vzdělání z teorie a metodiky tvarování a posilování lidského těla. Podstatná část výuky je věnována výživě a tvorbě jídelníčku na míru, kde si studenti zkusí vypočítat energetický výdej, dle potřeb klienta zvolí potřebný energetický příjem a sestaví jídelníček za pomocí různých metod jako například sacharidové vlny, dělená strava, stravní doplňky a apod.  Důležitou součásti výuky je také psychologie a pedagogika, kterou každý trenér potřebuje pro práci s klientem a konzultace seminární práce.

Teoretická část výuky je celkem v rozsahu 97,5 hodin.

 • Anatomie lidského těla – nezbytné pro pochopení pohybové mechaniky a správného provedení cviku, diagnostiky a práci s klientem během rekonvalescence, volbu vhodných cviků
 • Pestrý zásobník cviků – přes 300 cviků na všechny svalové partie včetně detailního popisu, ukázky a zkoušení pod dohledem lektora
 • Cvičení s vahou vlastního těla a za pomoci balančních pomůcek (bosu, gymball, overball, …)
 • Cvičení na posilovacích strojích – průvod posilovacími stroji, jejich nastavením a správným použitím
 • Výživa – zásady správné výživy, suplementace
 • Metodika a teorie posilování a tvarování těla
 • Psychologie a pedagogika – komunikace s klientem
 • Regenerace a strečink

 

Hodnocení kurzu

Instruktor fitness
4.2 (83.86%) 114 hlasů

Výhody pro absolventy Trenérské školy Olympia

Možnost nákupu stravních doplňků od renomovaných firem ATP, MegaPro, Metabolic Optimum se slevou 50 % a Lion Nutrition se slevou 40 až 50 %. Těmi mohou potěšit sebe i své klienty. Využijte této jedinečné nabídky, staňte se Instruktorem fitness a získejte práci, která bude i vaším koníčkem!

V rámci kurzu máte možnost navštívít firmu ATP Nutrition a podívat se na výrobní proces stravních doplňků.

slevu 25% na veškeré služby Centra Bělěhradská

.....a další výhody

slevová karta ATP 1