Termín:

14.4. - 22.4. + 28.4. - 6.5. + zk. 3.6.2018 - OBSAZENO

26.5. - 3.6. + 9.6. - 17.6. + zk. 15.7.2018 - VOLNÁ MÍSTA

 

 

Číslo účtu: 271589910/0300
Variabilní symbol: datum svého narození ve formátu DDMMRRRR (Den, Měsíc, Rok)
IBAN: CZ05 0300 0000 0002 7158 9910
SWIFT: CEKOCZPP


 • Hodnocení: 5 z 5
  Kurz v trenérské škole Olympia byl pro mne určitě velkým přínosem. Jsem rád, že jsem jím mohl projít a získat tak odborné znalosti a dovednosti které jsou probrány skutečne do hloubky v kvalitních a srozumitelných přednáškách od lidí, kteří o tomto odvětví vědí opravdu mnoho. Další velké plus je celkový harmonogram přednášek a dostatečný čas na přípravu. Určitě bych ho vřele doporučil každému kdo chce vědět podrobněji o cvičení, posilování a zdravém životním stylu.

 • Hodnocení: 5 z 5
  S trenérskou školou Olympia jsem začal především kvůli tomu, že letošním rokem začínám svou první sezónu soutěží v kulturistice a chtěl jsem si co nejvíce prohloubit informace v tomto směru po nějakých 5-ti letech osobních zkušeností s trénováním a výživou. Dalším důvodem bylo přiblížení se mému budoucímu vysněnému povolání, tedy pomáhání ostatním lidem s jejich sny a cíli ve světě fitness, kulturistiky, či všeobecného zdraví. Už od začátku kurzu jsem hltal každou novou informaci a to především kvůli srozumitelnému výkladu, díky kterému mi všechny jednotlivé části začali zapadat do sebe a já poznával přesněji jak doopravdy naše tělo funguje a jak s ním pracovat. Troufám si říct, že celý kurz předčil moje očekávání a dal mi mnohem více nových informací, než jsem čekal. Naučil mě jak lépe, efektivněji a šetrněji k našemu zdraví trénovat, jak se rozumněji stravovat k specifickým cílům a jak zacházet s klienty a pomoct jim tak k dosažení jejich snů. Přístup všech kantorů byl velmi kamarádský a tím příjemnějším studium bylo. Děkuji trenérské škole Olympia za vše co mi dala a doporučuji ji každému, kdo chce získat ty nejlepší informace v tomto odvětví.

 • Hodnocení: 5 z 5
  Trenérskou školu Olympia doporučuji každému, kdo se chce věnovat trenérskému řemeslu, ale i těm, kteří si chtějí rozšířit svůj obzor ve svým tréninkovým metodách. Škola vyniká ve všech aspektech, které může nabídnout. Lektoři školy jsou ryzími profesionály. Ovládají své řemeslo po všech stránkách. Informace, které dostáváte nejsou jen pouhou teorií, ale je zde kladen důraz na použití v praxi. Ze svého života mohu potvrdit, že není lektor jako lektor. V této škole panuje pohodová atmosféra, která je podtrhnutá výbornou výukou a téměř rodinnou atmosférou. Z této trenérské školy si přináším nejen vynikající vzpomínky, ale i užitečné rady v trenérské kapitole, ale též i spoustu přátel, se kterými jsme se po dobu studia navzájem podporovali. Kdo opravdu myslí trénování vážně a má chuť v životě předávat znalosti v oblasti trénování dalším generacím, neváhejte se obrátit na tuto instituci, školu trénování Olympia. Z mého pohledu to byla jasná volba. Zkuste to i vy a uvidíte, že mám pravdu. Děkuji

 • Hodnocení: 5 z 5
  Byla jsem na kurzu Funkcni trenink I � A musim pochvalit Mateje a Lencu, bylo to pro me velmi prinosne a hodne me to namotivovalo jit dal a zacit se venovat cviceni jeste vic�Pokud se nekdo rozhoduje jestli kurz absolvovat nebo ne tak kazdopadne at nevaha a jde do toho� Kazdopadne se prihlasim i do dalsiho kurzu a uz ted se tesim az se naucim a dozvim dalsi veci� Jeste jednou moc dekuju Matejovi a Leni �

 • Hodnocení: 5 z 5
  Seminář Funkční trénink I byl pro mne naplňující, velmi přínosný a skvěle zorganizován. Děkuji Lenko a Matěji za bezva strávený čas a těšìm se na druhý level .

 • Hodnocení: 5 z 5
  Matěji a Léňo, díky moc za včerejší seminář Funkční trénink I. 🖒 Jste moc milí lidé a profesionálové . Bylo mi ctí vás poznat a zúčastnit se . Byl to inspirující a báječný den🖒🖒🖒. Dalo mi to hrozně moc a "nakoplo" mě to pokračovat dál. Určitě se ráda přihlásím na Funkční trénink II. Všem,kteří přemýšlí o jakémkoliv kurzu v Olympii...neváhejte a přihlaste se. Skvělý přístup,vše srozumitelné a k věci. Ještě jednou velké díky 🖒🖒🖒

Pavola Jablonického můžete osobně potkat jako lektora na každém kurzu Trenérské školy Olympia

 • Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu v Bratislavě, obor - Kulturistika, silový trojboj a fitness
 • Trenér I. třídy
 • 2 x mistr světa
 • 6 x účast na Olympii
 • Vítěz několika soutěží IFBB PRO
 • legenda československé a světové kulturistiky

Více informací o Pavolu Jablonickém

Facebook Jablonický

Pro koho je kurz určen

Jste s Vašimi výsledky v posilování spokojeni a rádi byste se změřili s jinými bodybuildery? Jste trenér, Vaši klienti jsou iniciativní, rádi by se podívali na kulturistické pódium a Vy jim chcete pomoct splnit tento sen? Využijte této jediněčné příležitosti a staňte se Trenérem kulturistiky. Nabízíme Vám profesionální kurz „Trenér kulturistiky”, který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.
Trenér kulturistiky připravuje závodníky/závodnice, kteří chtějí soutěžit v oblasti sportovní kulturistiky, klasické kulturistiky, fitness, bodyfitness, fitnessfigure apod. Profesionální kurz „Trenér kulturistiky”, je určen pro zájemce s cílem stát se profesionálním trenérem, nebo pro nadšence sportu, kteří využijí získané informace a dovednosti pro vlastní přípravu. Kurz mohou absolvovat osoby starší 15 let a trenérskou činnost smí vykonávat absolventi starší 18 let.

Uplatnění

Po úspěšném absolvování kurzu „Trenér kulturistiky“ absolventi získají osvědčení s celostátní i mezinárodní platností, které je podkladem pro získání živnostenského listu na provozování činnosti Trenér kulturisitky. Absolventi kurzu jsou připraveni na práci v posilovnách s individuálním přístupem ke klientovi a absolvování soutěží.

Rámcový program kurzu

Trenérská škola OLYMPIA formou interaktivní výuky školí zájemce na základě know how a zkušeností dlouholetého spolupracovníka a kamaráda Petra Stacha, mistra Evropy v kulturistice.

Výuka je rozdělená do dvou bloků : PRAXE + TEORIE

Praktická část výuky se skládá z pestrého a rozsáhlého zásobníku cviků (přes 300 cviků), kde lektor odborně popíše správné technické provedení cviku, cvik předvede a studenti mají možnost si cvik zkusit pod dohledem lektora. Dále je do praktické části výuky zařazen strečink, kompenzační cvičení, diagnostika, regenerace, 1. pomoc, základy masáží, kaliperační měření podkožního tuku, měření obvodů a procvičování a uplatňování znalostí z pedagogiky, psychologie, metodiky a praxe v práci s klientem pod vedením lektora.

Praktická část výuky je celkem v rozsahu 52,5 hodin.

Teoretická část výuky se skládá z anatomie lidského těla, která je základem pro lepší porozumění pohybové mechaniky lidského těla a tím zajištění zdravého pohybu. Studenti získají vzdělání teorie a metodiky tvarování a posilování lidského těla. Podstatná část výuky je věnována výživě a tvorbě jídelníčku na míru, kde si studenti zkusí vypočítat energetický výdej, dle potřeb klienta zvolí potřebný energetický příjem a sestaví jídelníček za pomocí různých metod jako například sacharidové vlny, dělená strava, stravní doplňky apod. Důležitou součásti výuky je také psychologie a pedagogika, kterou každý trenér potřebuje pro práci s klientem a konzultace seminární práce.

Teoretická část výuky je celkem v rozsahu 97,5 hodin.

 • Anatomie lidského těla – nezbytné pro pochopení pohybové mechaniky a správného provedení cviku, diagnostiky a práci s klientem během rekonvalescence, volbu vhodných cviků
 • Pestrý zásobník cviků – přes 300 cviků na všechny svalové partie včetně detailního popisu, ukázky a zkoušení pod dohledem lektora
 • Cvičení s vahou vlastního těla a za pomoci balančních pomůcek (bosu, gymball, overball, …)
 • Cvičení na posilovacích strojích – průvod posilovacími stroji, jejich nastavením a správným použitím
 • Výživa – zásady správné výživy, jídelníček na míru, počítání energetického výdeje, suplementace, doping, vhodné rozdělení zdrojů energie mezi T, S, B, …
 • Metodika a teorie posilování a tvarování těla – průvodce metodami cvičení pro zajištění redukce tělesné hmotnosti, tvarování těla, rozvoj síly nebo objemu, dynamiky a jiné. Využití metod tréninku a vhodná kombinace cviků ( super sety, super série, pyramida, kruhový trénink, negativní opakování, přerušované opakování, pumpování, cheating, … )
 • Psychologie a pedagogika – komunikace s klientem, motivace
 • Regenerace a strečink, kompenzační cvičení, základy masáže
 • První pomoc - ošetření fraktury, zastavení krvácení, umělé dýchání, 5T
 • Konzultace, tipy a rady - Pavol Jablonický
 • Diagnostika a hodnocení postavy – kaliperační měření podkožního tuku, měření obvodů
 • Předzávodní příprava – nacvičování závodních póz, změna jídelníčku, psychická příprava, zkušenosti ze zákulisí – Pavol Jablonický

 

Hodnocení kurzu

Trenér kulturistiky
3.9 (77.14%) 7 hlasů

Výhody pro absolventy Trenérské školy Olympia

Možnost nákupu stravních doplňků od renomovaných firem ATP, MegaPro, Metabolic Optimum se slevou 50 % a Lion Nutrition se slevou 40 až 50 %. Těmi mohou potěšit sebe i své klienty. Využijte této jedinečné nabídky, staňte se Trenérem kulturistiky a získejte práci, která bude i vaším koníčkem!

V rámci kurzu máte možnost navštívít firmu ATP Nutrition a podívat se na výrobní proces stravních doplňků.

slevu 25% na veškeré služby Centra Bělěhradská

.....a další výhody

slevová karta ATP 1