Termín:

6.10 - 14.10. + 20.10. - 28.10. + zk. 25.11.2018 - VOLNÁ MÍSTA

 

 

Číslo účtu: 271589910/0300
Variabilní symbol: datum svého narození ve formátu DDMMRRRR (Den, Měsíc, Rok)
IBAN: CZ05 0300 0000 0002 7158 9910
SWIFT: CEKOCZPP

 • Při přihlášení na kurz jsem měla jiste obavy, zda je to pro mě vhodné. Přece jen sem si již odvykla se učit a mít ,,školní řád.,, Ovšem po prvním absolvováni hodiny se obavy změnily ve veliké očekávání a nadšení. Přístup všech, kteří nás měli na starosti mi cestu kurzem velmi usnadnil a zpříjemnil. V první řadě Matěj Hanák, jenž se staral o celkový chod kurzu se zaměřením na anatomii a metodiku posilování. Člověk velmi vstřícný, ochotný a milý. Tomáš Novotný, i přes mladý věk je plný informaci, které zajímavou formou předá a v případě nejasností vždy rád doplni, zopakuje, dovysvětlit. O věcech bylo možné diskutovat a získávat nové poznatky. Ludvik Pokorný, také ochotný, milý. Díky letitým zkušenostem byly hodiny s ním zajímavé, zábavné a prospěšné. Veliké dik také patří Heleně Fuchsové. Jsem šťastná , že jsem mohla získat takovou zkušenost a poznat mnoho zajímavých lidí, díky škole Olympia. I tento kurz je jeden z důvodu proč mám chuť se treninku dále a ještě více věnovat. Bylo to výborné rozhodnutí a vřele všem, kteří ještě váhají mohu doporučuji.

 • Hodnocení: 5 z 5
  Skvela skola A hlavne lektori sa skutocne vyznaju do svojho oboru. Naozaj odporucam

 • Hodnocení: 5 z 5
  Absolvování trenérské školy Olympia bylo pro mě velkým přínosem. Velmi pestrá výuka spojená s praktickou částí se mi velmi líbila. Lektoři jsou opravdoví profesionálové ve svých oborech a po celou dobu studia to bylo znát. Potkal jsem také partu úžasných lidí z celé České republiky i ze Slovenska. Celkově Trenérskou školu hodnotím velice kladně a všem vřele doporučuji! 🙂

 • Hodnocení: 5 z 5
  Absolvovala jsem v této škole trenérský kurz. V našem termínu se sešla bezvadná parta lidí, hodiny byly zábavné a látka byla vysvětlována dostatečně srozumitelně. Jediné co mě na tom mrzí je, že to opravdu strašně rychle uteklo! Díky moc za skvělých 20 dní a nové kamarády :))))

 • Hodnocení: 5 z 5
  Trenérská škola Olympia mě naučila jak se správně stravovat, správnou techniku cviků a dělat to vše tak, aby to mělo hlavu a patu. Děkuji moc této super bandě nadupaných lidí, kteří to dělají s vášní a srdcem. Mě tento kurz neskutečně bavil a díky nemu konečně vím jak to dělat správně! Vřele doporučuji��

Pavola Jablonického můžete osobně potkat jako lektora na každém kurzu Trenérské školy Olympia

 • Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu v Bratislavě, obor - Kulturistika, silový trojboj a fitness
 • Trenér I. třídy
 • 2 x mistr světa
 • 6 x účast na Olympii
 • Vítěz několika soutěží IFBB PRO
 • legenda československé a světové kulturistiky

Více informací o Pavolu Jablonickém

Facebook Jablonický

Pro koho je kurz určen

Jste s Vašimi výsledky v posilování spokojeni a rádi byste se změřili s jinými bodybuildery? Jste trenér, Vaši klienti jsou iniciativní, rádi by se podívali na kulturistické pódium a Vy jim chcete pomoct splnit tento sen? Využijte této jediněčné příležitosti a staňte se Trenérem kulturistiky. Nabízíme Vám profesionální kurz „Trenér kulturistiky”, který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.
Trenér kulturistiky připravuje závodníky/závodnice, kteří chtějí soutěžit v oblasti sportovní kulturistiky, klasické kulturistiky, fitness, bodyfitness, fitnessfigure apod. Profesionální kurz „Trenér kulturistiky”, je určen pro zájemce s cílem stát se profesionálním trenérem, nebo pro nadšence sportu, kteří využijí získané informace a dovednosti pro vlastní přípravu. Kurz mohou absolvovat osoby starší 15 let a trenérskou činnost smí vykonávat absolventi starší 18 let.

Uplatnění

Po úspěšném absolvování kurzu „Trenér kulturistiky“ absolventi získají osvědčení s celostátní i mezinárodní platností, které je podkladem pro získání živnostenského listu na provozování činnosti Trenér kulturisitky. Absolventi kurzu jsou připraveni na práci v posilovnách s individuálním přístupem ke klientovi a absolvování soutěží.

Rámcový program kurzu

Trenérská škola OLYMPIA formou interaktivní výuky školí zájemce na základě know how a zkušeností dlouholetého spolupracovníka a kamaráda Petra Stacha, mistra Evropy v kulturistice.

Výuka je rozdělená do dvou bloků : PRAXE + TEORIE

Praktická část výuky se skládá z pestrého a rozsáhlého zásobníku cviků (přes 300 cviků), kde lektor odborně popíše správné technické provedení cviku, cvik předvede a studenti mají možnost si cvik zkusit pod dohledem lektora. Dále je do praktické části výuky zařazen strečink, kompenzační cvičení, diagnostika, regenerace, 1. pomoc, základy masáží, kaliperační měření podkožního tuku, měření obvodů a procvičování a uplatňování znalostí z pedagogiky, psychologie, metodiky a praxe v práci s klientem pod vedením lektora.

Praktická část výuky je celkem v rozsahu 52,5 hodin.

Teoretická část výuky se skládá z anatomie lidského těla, která je základem pro lepší porozumění pohybové mechaniky lidského těla a tím zajištění zdravého pohybu. Studenti získají vzdělání teorie a metodiky tvarování a posilování lidského těla. Podstatná část výuky je věnována výživě a tvorbě jídelníčku na míru, kde si studenti zkusí vypočítat energetický výdej, dle potřeb klienta zvolí potřebný energetický příjem a sestaví jídelníček za pomocí různých metod jako například sacharidové vlny, dělená strava, stravní doplňky apod. Důležitou součásti výuky je také psychologie a pedagogika, kterou každý trenér potřebuje pro práci s klientem a konzultace seminární práce.

Teoretická část výuky je celkem v rozsahu 97,5 hodin.

 • Anatomie lidského těla – nezbytné pro pochopení pohybové mechaniky a správného provedení cviku, diagnostiky a práci s klientem během rekonvalescence, volbu vhodných cviků
 • Pestrý zásobník cviků – přes 300 cviků na všechny svalové partie včetně detailního popisu, ukázky a zkoušení pod dohledem lektora
 • Cvičení s vahou vlastního těla a za pomoci balančních pomůcek (bosu, gymball, overball, …)
 • Cvičení na posilovacích strojích – průvod posilovacími stroji, jejich nastavením a správným použitím
 • Výživa – zásady správné výživy, jídelníček na míru, počítání energetického výdeje, suplementace, doping, vhodné rozdělení zdrojů energie mezi T, S, B, …
 • Metodika a teorie posilování a tvarování těla – průvodce metodami cvičení pro zajištění redukce tělesné hmotnosti, tvarování těla, rozvoj síly nebo objemu, dynamiky a jiné. Využití metod tréninku a vhodná kombinace cviků ( super sety, super série, pyramida, kruhový trénink, negativní opakování, přerušované opakování, pumpování, cheating, … )
 • Psychologie a pedagogika – komunikace s klientem, motivace
 • Regenerace a strečink, kompenzační cvičení, základy masáže
 • První pomoc - ošetření fraktury, zastavení krvácení, umělé dýchání, 5T
 • Konzultace, tipy a rady - Pavol Jablonický
 • Diagnostika a hodnocení postavy – kaliperační měření podkožního tuku, měření obvodů
 • Předzávodní příprava – nacvičování závodních póz, změna jídelníčku, psychická příprava, zkušenosti ze zákulisí – Pavol Jablonický

 

Hodnocení kurzu

Trenér kulturistiky
3.9 (77.5%) 8 hlasů

Výhody pro absolventy Trenérské školy Olympia

Možnost nákupu stravních doplňků od renomovaných firem ATP, MegaPro, Metabolic Optimum se slevou 50 % a Lion Nutrition se slevou 40 až 50 %. Těmi mohou potěšit sebe i své klienty. Využijte této jedinečné nabídky, staňte se Trenérem kulturistiky a získejte práci, která bude i vaším koníčkem!

V rámci kurzu máte možnost navštívít firmu ATP Nutrition a podívat se na výrobní proces stravních doplňků.

slevu 25% na veškeré služby Centra Bělěhradská

.....a další výhody

slevová karta ATP 1