Termín:

20.1.- 28.1. + 3.2.- 11.2. + zk. 11.3.2018 - obsazeno

10.3. - 18.3. + 24.3. - 1.4. + zk. 29.4.2018 - volná místa

 

 

Číslo účtu: 271589910/0300
Variabilní symbol: datum svého narození ve formátu DDMMRRRR (Den, Měsíc, Rok)
IBAN: CZ05 0300 0000 0002 7158 9910
SWIFT: CEKOCZPP


 • Hodnocení: 5 z 5
  Lepší školu jsem si vybrat nemohla. Skvělý lidi, co spoustu naučí:) až je člověku líto, že kurz končí � moc děkuji!

 • Hodnocení: 5 z 5
  Pět hvězd je pro trenérskou školu Olympia málo. A kdyby byla možnost dát deset hvězd, tak dám dvanáct. Studium trenéského kurzu naprosto skvělé. Všichni lektoři svým přístupem a znalostmi zcela naplňují výbornou pověst, která tuto školu předchází. A dle mého názoru, není lepší místo, kde získat znalosti v tomto odvětví... Obrovské díky všem, kteří se na kurzu podíleli.

 • Hodnocení: 5 z 5
  O trenérské škole Olympia jsem se dozvěděl již v minulosti od kamaráda. Pár let jsem sledoval aktivitu této stránky a v konečném rozhodnutí jsem se přihlásil ke studiu. Neodradilo mě ani to, že bydlím na opačné straně republiky. Jakožto aktivní sportovec preferující tvrdý trénink před pouhým zvednutím nebo konáním "něčeho", volím proto i profesionální přístup školy před zbytečným utrácením financí na školách, kde se stanete trenérem jednoduše. Zvolil jsem tedy tuto školu. Člověk se v životě musí neustále posouvat a učit se novým dovednostem, aby byl neustále v přehledu světového dění. Rád se zúčastním dalších připravovaných kurzů. Děkuji

 • Hodnocení: 5 z 5
  Učebny prostorné, pohodlné a útulné, skvělá dostupnost MHD a restaurace, fitness velice dobře vybaveno, též s MHD blízko a restaurací poblíž. Lektoři výborní, vstřícní, náplň kurzu perfektní. Za mě number one.

 • Hodnocení: 5 z 5
  Dobrý den. Chci poděkovat všem učitelům trenérské školy Olympia. Je to opravdu odborníky svého děla. Jsem užila příjemné období. Všichni byli vždycky vstříční, milí. Vždycky pomohou, poradí, podpoří. Příjemná domácí atmosféra. DOPORUČUJI !!! Těším se na další kurzy. Děkuji vam.

Pavola Jablonického můžete osobně potkat jako lektora na každém kurzu Trenérské školy Olympia

 • Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu v Bratislavě, obor - Kulturistika, silový trojboj a fitness
 • Trenér I. třídy
 • 2 x mistr světa
 • 6 x účast na Olympii
 • Vítěz několika soutěží IFBB PRO
 • legenda československé a světové kulturistiky

Více informací o Pavolu Jablonickém

Facebook Jablonický

Pro koho je kurz určen

Nejste spokojeni s přístupem dnešních osobních trenérů, nebaví Vás platit za osobní tréningy a nedosahovat výsledků? Využijte této jediněčné příležitosti a staňte se Osobním trenérem kondičního posilování, buďte trenérem sami sobě nebo také pomožte ostatním k dosažení svích snů. Nabízíme Vám profesionální kurz „Osobní trenér kondičního posilování”.
Osobní trenér kondičního posilování je OSVČ pracující samostatně s osobami, které požadují v příslušném fitcentru osobní vedení svého tréninkového procesu. Osobní trenér kondičního posilování se osobně věnuje posilování jedinců, kteří mají v posilovně zájem o spolupráci s osobním trenérem. Profesionální kurz „Osobní trenér kondičního posilování”, je určen pro zájemce s cílem stát se profesionálním trenérem, nebo nadšence sportu, kteří využijí získané informace a dovednosti pro vlastní přípravu a zlepšení zdravotního stavu nebo kondice. Kurz můžou absolvovat osoby starší 15 let a trenérskou činnost smí vykonávat absolventi starší 18 let.

Uplatnění

Po úspěšném absolvování kurzu „Osobní trenér kondičního posilování“ absolventi získají osvědčení s celostátní i mezinárodní platností. Absolventi kurzu jsou připraveni na práci v posilovnách, wellness centrech a sportovních klubech.

Rámcový obsah kurzu

Trenérská škola OLYMPIA formou interaktivní výuky školí zájemce na základě know how a zkušeností dlouholetého spolupracovníka a kamaráda Petra Stacha, mistra Evropy v kulturistice.

Výuka je rozdělená do dvou bloků : PRAXE + TEORIE

Praktická část výuky se skládá z pestrého a rozsáhlého zásobníku cviků (přes 300 cviků), kde lektor odborně popíše správné technické provedení cviku, cvik předvede a studenti mají možnost si cvik zkusit pod dohledem lektora. Dále je do praktické části výuky zařazen strečink, kompenzační cvičení, diagnostika, regenerace, 1. pomoc, základy masáží, kaliperační měření podkožního tuku, měření obvodů a procvičování a uplatňování znalostí z pedagogiky, psychologie, metodiky a praxe v práci s klientem pod vedením lektora.

Praktická část výuky je celkem v rozsahu 52,5 hodin.

Teoretická část výuky se skládá z anatomie lidského těla, která je základem pro lepší porozumění pohybové mechaniky lidského těla a tím zajištění zdravého pohybu. Studenti získají vzdělání teorie a metodiky tvarování a posilování lidského těla. Podstatná část výuky je věnována výživě a tvorbě jídelníčku na míru, kde si studenti zkusí vypočítat energetický výdej, dle potřeb klienta zvolí potřebný energetický příjem a sestaví jídelníček za pomocí různých metod jako například sacharidové vlny, dělená strava, stravní doplňky apod. Důležitou součásti výuky je také psychologie a pedagogika, kterou každý trenér potřebuje pro práci s klientem a konzultace seminární práce.

Teoretická část výuky je celkem v rozsahu 97,5 hodin.

 • Anatomie lidského těla – nezbytné pro pochopení pohybové mechaniky a správného provedení cviku, diagnostiky a práci s klientem během rekonvalescence, volbu vhodných cviků
 • Pestrý zásobník cviků – přes 300 cviků na všechny svalové partie včetně detailního popisu, ukázky a zkoušení pod dohledem lektora
 • Cvičení s vahou vlastního těla a za pomoci balančních pomůcek (bosu, gymball, overball, …)
 • Cvičení na posilovacích strojích – průvod posilovacími stroji, jejich nastavením a správným použitím
 • Výživa – zásady správné výživy, jídelníček na míru, počítání energetického výdeje, suplementace, doping, vhodné rozdělení zdrojů energie mezi T, S, B, …
 • Metodika a teorie posilování a tvarování těla – průvodce metodami cvičení pro zajištění redukce tělesné hmotnosti, tvarování těla, rozvoj síly nebo objemu, dynamiky a jiné. Využití metod tréninku a vhodná kombinace cviků ( super sety, super série, pyramida, kruhový trénink, negativní opakování, přerušované opakování, pumpování, cheating, … )
 • Psychologie a pedagogika – komunikace s klientem, motivace
 • Regenerace a strečink, kompenzační cvičení, základy masáže
 • První pomoc - ošetření fraktury, zastavení krvácení, umělé dýchání, 5T
 • Konzultace, tipy a rady - Pavol Jablonický
 • Diagnostika a hodnocení postavy – kaliperační měření podkožního tuku, měření obvodů
Hodnocení kurzu

Osobní trenér kondičního posilování
5 (100%) 3 hlasů

Výhody pro absolventy Trenérské školy Olympia

Možnost nákupu stravních doplňků od renomovaných firem ATP, MegaPro, Metabolic Optimum se slevou 50 % a Lion Nutrition se slevou 40 až 50 %. Těmi mohou potěšit sebe i své klienty. Využijte této jedinečné nabídky, staňte se Osobním trenérem a získejte práci, která bude i vaším koníčkem!

V rámci kurzu máte možnost navštívít firmu ATP Nutrition a podívat se na výrobní proces stravních doplňků.

slevu 25% na veškeré služby Centra Bělěhradská

.....a další výhody

slevová karta ATP 1