Termín:

7.11. – 15.11. + 21.11. – 29.11.2020 + zk. 3.1.2021 - volná místa

 

 

 

 

Číslo účtu: 271589910/0300
Variabilní symbol: datum svého narození ve formátu DDMMRRRR (Den, Měsíc, Rok)
IBAN: CZ05 0300 0000 0002 7158 9910
SWIFT: CEKOCZPP

  Pavola Jablonického můžete osobně potkat jako lektora na kurzech Trenérské školy Olympia

  • Absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu v Bratislavě, obor - Kulturistika, silový trojboj a fitness
  • Trenér I. třídy
  • 2 x mistr světa
  • 6 x účast na Olympii
  • Vítěz několika soutěží IFBB PRO
  • legenda československé a světové kulturistiky

  Více informací o Pavolu Jablonickém

  Facebook Jablonický

  Jablo 1 jablo 5 Jablo 2

  Pro koho je kurz určen

  Je Vaše zaměstnání nudné a toužíte po změně? Máte rádi sport a chcete, aby Vaše práce byla zároveň Vašim koníčkem? Využijte této jediněčné příležitosti a staňte se Instruktorem kondičního posilování. Nabízíme Vám profesionální kurz „Instruktor kondičního posilování”, který je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, v celkovém rozsahu 150 výukových hodin.
  Instruktor kondičního posilování se obvykle věnuje kondiční přípravě jedinců, či sportovních celků za účelem zvýšení fyzické zdatnosti jemu svěřených sportovců. Pracuje buď jako zaměstnanec příslušné tělovýchovné jednoty nebo oddílu. Případně jako OSVČ na živnostenský list. Instruktor kondičního posilování je zaměřen především na posilování a zvyšování fyzické kondice sportovců v různých sportovních odvětvích (předzávodní a závodní příprava hokejového týmu, profesionálního plavce a jiné). Profesionální kurz „Instruktor kondičního posilování”, je určen pro zájemce s cílem stát se profesionálním trenérem, nebo nadšence sportu, kteří využijí získané informace a dovednosti pro vlastní přípravu a zlepšení zdravotního stavu nebo kondice. Kurz můžou absolvovat osoby starší 15 let a trenérskou činnost smí vykonávat absolventi starší 18 let.

  Uplatnění

  Po úspěšném absolvování kurzu „Instruktor kondičního posilování“ absolventi získají osvědčení s celostátní i mezinárodní platností, které je podkladem pro získání živnostenského listu na provozování činnosti instruktora kondičního posilování. Absolventi kurzu jsou připraveni na práci v posilovnách, wellness centrech a jiných sportovních zařízeních s osobním přístupem ke klientovi.

  Rámcový obsah kurzu

  Trenérská škola OLYMPIA formou interaktivní výuky školí zájemce na základě know how a zkušeností dlouholetého spolupracovníka a kamaráda Petra Stacha, mistra Evropy v kulturistice.

  Výuka je rozdělená do dvou bloků : PRAXE + TEORIE

  Praktická část výuky se skládá z pestrého a rozsáhlého zásobníku cviků (přes 300 cviků), kde lektor odborně popíše správné technické provedení cviku, cvik předvede a studenti mají možnost si cvik zkusit pod dohledem lektora. Dále je do praktické části výuky zařazen strečink, kompenzační cvičení, diagnostika, regenerace, 1. pomoc, základy masáží, kaliperační měření podkožního tuku, měření obvodů a procvičování a uplatňování znalostí z pedagogiky, psychologie, metodiky a praxe v práci s klientem pod vedením lektora.
  Praktická část výuky je celkem v rozsahu 52,5 hodin.

  Teoretická část výuky se skládá z anatomie lidského těla, která je základem pro lepší porozumění pohybové mechaniky lidského těla a tím zajištění zdravého pohybu. Studenti získají vzdělání teorie a metodiky tvarování a posilování lidského těla. Podstatná část výuky je věnována výživě a tvorbě jídelníčku na míru, kde si studenti zkusí vypočítat energetický výdej, dle potřeb klienta zvolí potřebný energetický příjem a sestaví jídelníček za pomocí různých metod jako například sacharidové vlny, dělená strava, stravní doplňky apod. Důležitou součásti výuky je také psychologie a pedagogika, kterou každý trenér potřebuje pro práci s klientem a konzultace seminární práce.

  Teoretická část výuky je celkem v rozsahu 97,5 hodin.

  • Anatomie lidského těla – nezbytné pro pochopení pohybové mechaniky a správného provedení cviku, diagnostiky a práci s klientem během rekonvalescence, volbu vhodných cviků
  • Pestrý zásobník cviků – přes 300 cviků na všechny svalové partie včetně detailního popisu, ukázky a zkoušení pod dohledem lektora
  • Cvičení s vahou vlastního těla a za pomoci balančních pomůcek (bosu, gymball, overball, …)
  • Cvičení na posilovacích strojích – průvod posilovacími stroji, jejich nastavením a správným použitím
  • Výživa – zásady správné výživy
  • Metodika a teorie posilování a tvarování těla – průvodce metodami cvičení pro zajištění redukce tělesné hmotnosti, tvarování těla, rozvoj síly nebo objemu, dynamiky a jiné
  • Psychologie ve sportu a pedagogika – komunikace s klientem, motivace
  • Regenerace, strečink a kompenzační cvičení
  • První pomoc - ošetření fraktury, zastavení krvácení, umělé dýchání, 5T

  Studijní materiály

  Absolventi trenérských kurzů získají v ceně kurzu materiály z oblasti specializace, psychologie, regenerace, první pomoci, funkčního tréninku a výukové prezentace z oblasti výživy a anatomie.

  Zároveň mají studenti jedinečnou možnost zakoupení odborných publikací našich lektorů uvedenou níže:

  • Anatomie - základy anatomie, nauka o kostech a jejích spojích, nauka o svalech, příčně-pruhované svaly lidského těla a kaliperační měření. Celkem 40 stran s obrázkovou ilustrací. Cena: 350 Kč
  • Sportovní výživa a suplementace. Celkem 80 stran. Cena: 500 Kč
  • Praxe, zásobník cviků - textový a obrázkový průvodce technikou cvičení. Celkem přes 200 cviků, 106 stran s obrázkovou ilustrací. Cena: 800 Kč

  Odborné publikace nejsou volně prodejné široké veřejnosti a jejich zakoupení není pro absolvování kurzu povinné.

  Anatomie – náhled

  Výživa – náhled

  Zásobník cviků – náhled

  Výhody pro absolventy Trenérské školy Olympia

  Možnost nákupu stravních doplňků od renomovaných firem ATP, MegaPro, Metabolic Optimum se slevou 50 % a Lion Nutrition se slevou 40 až 50 %. Těmi mohou potěšit sebe i své klienty. Využijte této jedinečné nabídky, staňte se Instruktorem kondičního posilování a získejte práci, která bude i vaším koníčkem!

  V rámci kurzu máte možnost navštívít firmu ATP Nutrition a podívat se na výrobní proces stravních doplňků.

  slevu 25% na veškeré služby Centra Bělěhradská

  .....a další výhody

  slevová karta ATP 1